Deze cursus is speciaal voor muziekleerlingen van de Garenspinnerij van 12 jaar en ouder, dus ook voor volwassenen. Je kunt meedoen als je 3 jaar of langer les hebt op je instrument.
Leer in 10 groepslessen de basis van componeren en schrijf je eigen muziek! Samen zoeken we inspiratie en daarna werk je in kleine stappen toe naar je eigen compositie. In de laatste bijeenkomst presenteren we de composities aan elkaar. Tijdens de cursus is er veel aandacht voor theorie, instrumentkennis en digitale muzieknotatie.
Deze cursus is een aanrader als je graag op een creatieve manier met muziek bezig bent en (nog) beter wil begrijpen hoe muziek in elkaar zit. Je gaat naar huis met je eerste “Opus” – zoals dat heet.
Lesdata: 6 en 20 februari, 6 en 20 maart, 3 en 17 april, 8 en 22 mei 5 en 19 juni 2025