Special: Landschapsdag schilderen

Om de start van de lente te vieren gaan we proberen dat gevoel te vangen in een schilderij. We beginnen de dag, als het weer het enigszins toelaat, in het landelijk gebied vlakbij Gouda. We gaan indrukken opdoen en die fotograferen (telefoon, iPad), schetsen of noteren. Daarmee gaan we naar de Garenspinnerij. 

Op basis van de gemaakte indrukken maak je een schilderij. Iedere deelnemer heeft natuurlijk andere ideeën naar aanleiding van wat we gezien hebben in de polder. Een grutto op een paaltje levert een heel ander beeld op dan een wijds uitzicht. 

 Er is ruimte voor het gebruik van gemengde technieken zoals acrylverf met zand en/of zaagmeel. En met kleur kunnen we de eerste zweem van het voorjaar oproepen… Be inspired!

Deze schilderdag kost €125,- p.p. , inclusief materiaalkosten en lunch.

 

Docent(en) voor deze cursus

Aantal lessen

1

Locatie
Cultuurhuis Garenspinnerij
Type
Cursus
Code
SP23061

Prijs

Special: Landschapdag € 125,00

Aangeboden door:

Logo De Kunstmachine

Aanmelden

Lesdag + datum, tijd en leslocatie is verplicht
Lesvorm is verplicht

Gegevens cursist

Aanhef is verplicht
Geef een geldige geboortedatum op

Gegevens betalingsplichtige

Geef een geldige geboortedatum op
Betaalgegevens zijn verplicht
Termijnen-veld is verplicht
Termijnen-veld is verplicht

Meer cursussen / workshops