Academisch tekenen en schilderen Zaterdagochtend

Academisch tekenen en schilderen

Voor iedereen die de basis écht goed wil leren — of opnieuw wil leren — en samen met anderen wil bouwen aan techniek, vertrouwen en zeggingskracht in beeld.

Twee klassiek geschoolde kunstenaars en docenten nemen je stap voor stap mee op een academische reis. We beginnen samen bij het begin: leren kijken, leren opbouwen, leren voelen wat een beeld nodig heeft. Vanuit die stevige basis groeien we door.

Je werkt met verschillende materialen zoals houtskool, potlood, aquarel en olieverf. Elke 4 à 5 weken staat er een nieuw onderwerp of medium centraal — van stilleven in houtskool tot een modern multimedia portret of een vogel in aquarel.

Docenten:
🖌️ Pepijn Hof – expert in dierstudies in aquarel
🖌️ Suzan Schuttelaar – gespecialiseerd in modern figuratief olieverfportret

Of je nu starter bent of gevorderde met zin in verdieping: je bouwt in deze cursus laag voor laag aan je eigen beeldtaal. Samen. In een groep die groeit, onderzoekt en ontdekt.

Docent(en) voor deze cursus

Aantal lessen

30

Locatie
Cultuurhuis Garenspinnerij
Type
Cursus
Code
23044

Prijs

T&S tarief 30 lessen van 2,5 uur € 784,00

Aangeboden door:

Logo De Kunstmachine
Inschrijven voor deze cursus is helaas niet meer mogelijk. Stuur een e-mail naar info@cultuurhuisgarenspinnerij.nl als je op de hoogte gehouden wil worden over nieuwe cursusdata.

Meer cursussen / workshops

De Kunstmachine
Klarinetensemble

Klarinetensemble Chalumeau

Chalumeau is het klarinet-ensemble van Cultuurhuis Garenspinnerij. Het bestaat uit 12 klarinettisten en staat onder leiding van Dominique Zwartelé. 

De Kunstmachine
Klarinetensemble
Muziekgroepen

Klarinetensemble Chalumeau

Chalumeau is het klarinet-ensemble van Cultuurhuis Garenspinnerij. Het bestaat uit 12 klarinettisten en staat onder leiding van Dominique Zwartelé.