De Haastrechtse Noorderlicht en Zeevonk Club, bestaat uit twee personen, Pascal de Jongh en Emmy van Harskamp. De laatste kennen we als barmmedewerkster in Cultuurcafé KLOS. Beiden zijn gefascineerd door de magie van het duister en gaan regelmatig op zoek naar zeldzame natuurverschijnselen, zoals het noorderlicht, zeevonk of een komeet.
Op basis van actuele data en verschillende apps trekken ze op onregelmatige uren naar buiten om de natuurverschijnselen vast te leggen op foto. Hoewel de grilligheid van de natuurverschijnselen de uitkomst van een mooie foto onzeker maakt, hebben ze vooral veel plezier met het avontuur dat het donker en licht brengt.
Wil je ook graag weten wanneer er iets bijzonders te zien is, dan kan je tijdens de expo van hun foto’s in Galerie de Witte Ezel je e-mailadres achterlaten en je aansluiten bij de Whatsappgroep van HNZC.

