Doe mee aan maakproject GOUWELING en maak een masker of een pop voor de eindshow van Festival de Verwondering op 19 september!
Binnenkort start een mooi gratis maakproject en jij kunt hier aan meedoen. Samen met theatermakers Evert Josemanders (Theater Popidou) en Friso van Vemde (Ashton Brothers) maak je één kleurrijk masker of één fantasierijke pop die onderdeel worden van een feestelijke optocht en de voorstelling op 19 september in hartje Gouda.
Tijdens creatieve workshops ga je in drie uur aan de slag. Iedereen kan meedoen. Met begeleiding en eenvoudige voorbeelden maak je stap voor stap iets heel bijzonders. Je kunt één workshop volgen, of vaker komen.
Workshop data
Zaterdag 27 juni (Van Noord)
Zaterdag 11 juli (De Walvis)
Zaterdag 25 juli (Nelson Mandela Centrum)
Zaterdag 29 augustus (Huiskamer van de wijk Bernhardhof)
Festival de Verwondering eindshow
Zaterdag 19 september 2026
Aanmelden
Doe mee en meld je aan voor één of meerdere workshops!
Wil je ook meedoen aan de eindshow? Dat kan. We vragen je dan ook aanwezig te zijn bij de generale repetitie in het weekend voorafgaand aan het Festival.
Doe je mee?

